Vedení účetnictví nově od 1.1.2021

Vážení členové společenství,
 
Výbor se rozhodl ukončit spolupráci se společností CP-FIN, s.r.o., která spravovala účetnictví. Hlavním důvodem je velmi pomalá a často nedbalá komunikace ze strany správce účetnictví. Nově bude účetnictví spravovat společnost Gran K Concepto, s.r.o. Náklady na správu účetnictví budou činit 90 Kč/bytová jednotka. Nová společnost bude vést účetnictví, zajišťovat inkasa, kontrolovat pohledávky a závazky, vést pokladní knihy, evidovat majetek, evidovat Fond oprav, provádět rozúčtování služeb a dodávek energií a sestavovat účetní závěrku.
 
Vyúčtování za služby za rok 2020, které členové společenství obdrží na jaře roku 2021 bude ještě zpracovávat společnost CP-FIN, s.r.o. a pan Martin Štíbr, tedy ještě v příštím roce bude nutné se s případnými reklamacemi obracet na tuto společnost, resp. na pana Štíbra.
 
Od 1.1.2021 se tedy můžete obracet na tento kontakt: Jiri.Klein@GranK.cz a telefon +420 725 848 654. (např. ve věci evidenčního listu bytové jednotky, výše platby do Fondu oprav, přehledu předpisu služeb či spotřeby vody a tepla).
 
V Praze dne 20.11.2020
 
Marek Ouředník
místopředseda výboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..