Předokenní roleta – hlasování shromáždění

Vážení členové společenství,

 

níže vám předkládáme hlasovací lístek ve věci možnosti umístění předokenní rolety pro členy našeho společenství. Stále s ohledem na platnou “covidovou” legislativu a také s ohledem na stanovy našeho společenství, hlasujeme v tomto případě opět metodou per rollam. Hlasovací lístky jsou umístěny u vývěsní desky v přízemí domu a těm členům, kteří komunikují s výborem elektronicky, budou tyto hlasovací lístky zaslány na sdělené emailové adresy.

 

Rozhodným datem pro hlasování je termín mezi 20.9. a 3.10.2021 včetně. Během tohoto termínu můžete odevzdávat hlasovací lístky do schránky SVJ v přízemí domu anebo na emailové adresy předsedy a místopředsedy výboru (viz sekce kontakty), výsledek bude následně zveřejněn na vývěsní desce domu a také na těchto stránkách.

 

Protože předokenní roleta zasahuje do fasády domu a bude mít dopad na vzhled domu, je nutné, aby v tomto případě rozhodlo nadpoloviční většinou shromáždění jako celek. V případě, že bude tento návrh přijat, budou mít členové společenství možnost za uvedených podmínek instalovat na svá okna předokenní roletu.

 

Hlasovací lístek roleta_JK

 

V Praze dne 15.9.2021

 

Marek Ouředník
místopředseda výboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..