Pozor na podvodný servis oken – nebezpečí záměny

POZOR
na záměnu servisu oken!

 

Po domě se pohybují zástupci firmy EKOPLAST RA, kteří nabízejí bezplatnou kontrolu a následně seřízení oken a může tím snadno dojít k záměně za službu, která je plánovaná výborem SVJ a hrazená z fondu oprav.
Služba seřízení oken je domluvena s firmou Servisoken.cz pánů Dařbujana a Párala a s uvedenou podezřelou firmou to nemá nic společného. Proto prosím pouštějte do bytu pouze pana Dařbujana, Párala, nebo jejich techniky, a to jen v plánovaných předem domluvených termínech. Ty jste obdrželi do schránek, jsou k dispozici na stránkách společenství www.vlastina846.cz a po dobu probíhajícího servisu budou i na nástěnce v přízemí domu. 


 

EKOPLAST RA s.r.o – nepouštět do bytu!
Citace několika recenzí z Googlu:

 

———-
Jedná se o podvodnou firmu, která chodí po bytech v paneláku a nabízí zdarma kontrolu oken. Následně vám vypíší fakturu na nesmyslnou částku a nutí vás k úhradě. Navštívili takto mého dědu, který odmítl fakturu uhradit. Technik na něj byl nepříjemný a křičel do telefonu a tvrdil, že částku musí zaplatit. Naštěstí se nedal a objednávku zrušil, ale ne všichni důchodci mají takovou odvahu.

 

———-
vysoce podezrela firma nebo podvodnici, kteri se vydavaji za jeji zamestnance. Prijdou neohlaseni vecer do domu a zvoni na jednotlive byty. Dle varovani naseho SVJ se jedna o tipare pro zlodeje – nemusi to byt pravda, ale jejich pristup je velmi neprofesionalni a natlakovy

 

———-
Seřízení 6ti křídel,prostříkání WD sprejem,výměna cca 11m těsnění,práce celkem1h,cena 5400,- když odečtu dopravu třeba 600,- těsnění může stát max 300,- tak mi vychází práce na 4500,- to nemá snad ani právník Sokol,cenu jsem znal předem,moje chyba,ale příště si to udělám sám.

 

———-
Podomni prodejci, regulérní smejdi. nikomu nedávejte své tel. číslo.
V 9 vecer na vas budou zvonit doterni brigadnici, dozadujic se vaseho telefoniho cisla, aby se k vam nasledne mohl nacpat nejaky „technik“, ktery vam vnuti sve predrazene sluzby.
NEPOUSTEJTE NIKOHO K SOBE DOMU.

 

———–
Za 2500,-tisíce nastříkání WD do systému zamykání 9 oken docela masakr. Proces trval cca 15 min. Ještě pan přizná, že se to má dělat silikonem, ale… 🤔😅😅Takže už nikdy ne, to si umím udělat i sama…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..