Pozor na podvodný servis oken – nebezpečí záměny

POZOR
na záměnu servisu oken!

 

Po domě se pohybují zástupci firmy EKOPLAST RA, kteří nabízejí bezplatnou kontrolu a následně seřízení oken a může tím snadno dojít k záměně za službu, která je plánovaná výborem SVJ a hrazená z fondu oprav.
Služba seřízení oken je domluvena s firmou Servisoken.cz pánů Dařbujana a Párala a s uvedenou podezřelou firmou to nemá nic společného. Proto prosím pouštějte do bytu pouze pana Dařbujana, Párala, nebo jejich techniky, a to jen v plánovaných předem domluvených termínech. Ty jste obdrželi do schránek, jsou k dispozici na stránkách společenství www.vlastina846.cz a po dobu probíhajícího servisu budou i na nástěnce v přízemí domu. 


 

EKOPLAST RA s.r.o – nepouštět do bytu!
Citace několika recenzí z Googlu:

 

———-
Jedná se o podvodnou firmu, která chodí po bytech v paneláku a nabízí zdarma kontrolu oken. Následně vám vypíší fakturu na nesmyslnou částku a nutí vás k úhradě. Navštívili takto mého dědu, který odmítl fakturu uhradit. Technik na něj byl nepříjemný a křičel do telefonu a tvrdil, že částku musí zaplatit. Naštěstí se nedal a objednávku zrušil, ale ne všichni důchodci mají takovou odvahu.

 

———-
vysoce podezrela firma nebo podvodnici, kteri se vydavaji za jeji zamestnance. Prijdou neohlaseni vecer do domu a zvoni na jednotlive byty. Dle varovani naseho SVJ se jedna o tipare pro zlodeje – nemusi to byt pravda, ale jejich pristup je velmi neprofesionalni a natlakovy

 

———-
Seřízení 6ti křídel,prostříkání WD sprejem,výměna cca 11m těsnění,práce celkem1h,cena 5400,- když odečtu dopravu třeba 600,- těsnění může stát max 300,- tak mi vychází práce na 4500,- to nemá snad ani právník Sokol,cenu jsem znal předem,moje chyba,ale příště si to udělám sám.

 

———-
Podomni prodejci, regulérní smejdi. nikomu nedávejte své tel. číslo.
V 9 vecer na vas budou zvonit doterni brigadnici, dozadujic se vaseho telefoniho cisla, aby se k vam nasledne mohl nacpat nejaky „technik“, ktery vam vnuti sve predrazene sluzby.
NEPOUSTEJTE NIKOHO K SOBE DOMU.

 

———–
Za 2500,-tisíce nastříkání WD do systému zamykání 9 oken docela masakr. Proces trval cca 15 min. Ještě pan přizná, že se to má dělat silikonem, ale… 🤔😅😅Takže už nikdy ne, to si umím udělat i sama…

7 thoughts on “Pozor na podvodný servis oken – nebezpečí záměny”

 1. Zdenka Chrástová napsal:

  Dobrý den, tak firma Ekoplast RA – odštěpný závod, řádí asi dál, zpráva z mobilu 725906148. Momentálně hledají své oběti v Brně Židenicích. Mají na to svého bílého koně, důchodce, který sbírá mobilní čísla obětí a on se Vám tak do 5 dnů ozvou sami, dokonce má i firemní kartu, ale ta se dá vytisknout na 3D tiskárně. POZOR všem v Brně !!!!!

  1. Konecká napsal:

   Minulý týden se objevili v Brně Medlánkách. Postup je stejný jak píšete, jen kontakty sbíral mladík.

 2. Anonym napsal:

  Staré Brno, pozor!!! Minulý týden obcházela blonďatá slečna a sbírala telefonní kontakty. Číslo jsem nerozvážně poskytla, vzápětí jsem si uvědomila tu blbost,když jsem poté z chodby slyšela předsedu družstva, jak ji nekompromisně vyhazuje z baráku pod pohružkou policie. Dnes volali z čísla 725906148, udělala jsem totéž a vyžádala jsem si odstranění mého čísla z jejich

  1. Michal napsal:

   Pozor podvodníkům nesdělovat osobní údaje vůbec nedívejte okamžitě volejte policie PCR.

 3. Martina Veselá napsal:

  Minulý a tento týden se podvodníci pohybovali v ulici Navigátorů – Dědina

 4. Jitka Lišková napsal:

  Tak jsou i v Liberci. Postup taktéž stejný, jako zde uvedeno. Posbírají kontakty, servis za napálené ceny.

 5. Matoušková napsal:

  Ted i v Brně Žabovřeskách. Blonďatá slečna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..