Výzva pro členy shromáždění – doplnění Výboru SVJ

Výzva pro členy shromáždění – doplnění Výboru SVJ

Vážení členové společenství,
členka Výboru SVJ, paní Lýdia Klucká, v souladu se stanovami, rezignovala na členství ve statutárním orgánu ke dni 31. 7. 2012 z důvodu zaměstnání mimo území České republiky.

Výbor SVJ se tímto obrací na členy společenství s výzvou, aby se přihlásili zájemci, kteří by chtěli vykonávat funkci člena Výboru SVJ. Tito zájemci či zájemce bude poté navržen shromáždění, kteří budou o zvolení hlasovat.

Výbor SVJ je statutárním orgánem, který je volený shromážděním. Členem takového orgánu se může stát fyzická osoba, která ke dni volby je starší 18let. Funkční období člena voleného orgánu je pět let a člen může být do orgánu volen opakovaně. Člen voleného orgánu může být odvolán shromážděním a rovněž se člen voleného orgánu může předčasně své funkce vzdát.

Výbor SVJ je výkonným orgánem společenství, řídí a organizuje běžnou činnost společenství a vykonává činnosti, které jsou na základě zákona č. 72/1994 Sb., o vlastnictví bytů SVJ svěřeny – správa, provoz a rekonstrukce společných částí domu. Práce člena Výboru je především administrativního charakteru, ačkoliv nelze občas vyloučit drobnou fyzickou práci i nepravidelné pracovní nasazení (např. asistence řemeslníkům během pracovního dne). Výkon práce člena Výboru je finančně ohodnocen.

Žádáme Vás, abyste vzali tuto prosbu Výboru velmi vážně a Výbor tak mohl být v souladu se stanovami co možná nejdříve doplněn do plného stavu. V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím předsedu či místopředsedu Výboru:

Ing. Jiří Klein: 725 848 654, jiri.klein@vlastina846.info

Bc. Marek Ouředník: 722 791 591, ourednik@vlastina846.info

V Praze dne 23. 7. 2012

Ing. Jiří Klein
Předseda Výboru SVJ

Bc. Marek Ouředník
Místopředseda Výboru SVJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..