Sdělení k probíhající rekonstrukci v přízemí a 1.NP

Vážení členové společenství,

Vážení obyvatelé domu,

 současná rekonstrukce je oproti původnímu termínu zpožděná. Ovšem toto zpoždění má své objektivní příčiny. Vnímáme, že tyto potíže narušují komfort užívaní společných prostor, snažíme se všechny práce maximálně urychlit.

Zpoždění bylo vyvolané především propadem podlahy při vstupu do domu v přízemí. Zde jsme museli na konzultaci povolat statičku a vyčkat odborného posouzení. Následně bylo nutné vyčkat tři týdny do vyzrání betonu , který propad společně s ocelovou sítí zpevní.

Do konce tohoto týdne budou práce na dlažbě dokončeny. Do konce tohoto roku počítáme s dokončením sádrokartonových prací, tedy veškeré hrubé stavby budou dokončeny a dotčená místa projdou pečlivým úklidem. Dále do konce tohoto roku budou instalovány nové plastové dveře vedle výtahů.

Prosíme o trpělivost, nicméně naší snahou je rekonstrukci realizovat kvalitně. Ideální termíny byly posunuty díky vzniklým nepříznivým okolnostem.

Pokud jde o levý výtah, jeho stav nemá s rekonstrukcí nic společného. Proběhla v něm oprava podlahy lepením. Pokud kdokoliv z Vás kdykoliv najdete výtah nefunkční, uvědomte, prosím Výbor či společnost Schindler (číslo na servis vždy ve výtahu), servis je k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce.

V Praze dne 3.12.2014

Mgr. Marek Ouředník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..