Zápis ze schůze shromáždění 7.5.2019

Vážení členové společenství,

 

zde vám předkládáme zápis ze schůze shromáždění, která se konala dne 7.5.2019.

 

Považujeme za velký úspěch fakt, že schůze byla usnášení schopná, za což všem přítomným členům děkujeme. Na schůzi byla především schválena účetní závěrka za rok 2018, která je také již odeslána k rejstříkovému soudu a bude zveřejněna ve sbírce listin vložky našeho společenství.

 

Dále jsme díky vám získali souhlas získat potřebného a vhodného dodavatele na rekonstrukci střešní krytiny v momentě, kdy toto bude zapotřebí. Dále jste také souhlasili s instalací systému požární ochrany EPS, kdy do chodeb a sklepních prostor instalujeme požární hlásiče a detektory a tento systém celkově na pult centrální ochrany a zvýšíme tak bezpečnost zdraví a majetku v domě.

 

V neposlední řadě jste souhlasili s možností vyměnit stávající staré dveře, které spojují chodbu s výtahy s chodbou se společným schodištěm. Zde tedy zařídíme výměnu v podobě nových plastových dveří.

 

Díky vašemu souhlasu také víme, že můžeme realizovat inspekci odtahů vzduchotechniky a to za pomocí kamerového průzkumu. V případě nálezů nečistot či překážek v potrubí odvětrávání prostor WC, kuchyně a koupelen bude přikročeno k čištění. O průběhu budete informováni.

 

Zde předkládáme zápis ze schůze shromáždění:

 

Shromáždění

 

V Praze dne 9.5.2019

 

Marek Ouředník
místopředseda SV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..