RENOVACE VSTUPNÍCH PROSTOR DOMU

Vážení členové společenství,

chceme Vás informovat o souboru renovačních prací, které proběhnout v přízemí a prvním nadzemním podlaží našeho domu a to od úterý 21. října 2014.

Vstupní prostory do domu se zcela změní. Bude položena nová dlažba, stěny budou nově a řádně vymalovány, dojde k výměně dvšech dveří včetně vstupního portálu v přízemí domu. Vstupní portál při zadním vchodu bude renovován během jarním měsíců roku 2015 společně s spojujícím můstkem.

Chodby budou zbaveny dřevěného obložení stěn. V průběhu roku 2015 budou chodby v dalších patrech rovněž renovovány, včetně nových protipožárních dveří.

**Věnujte pozornost omezení provozu výtahů:**

Od středy do pátku 22.-24.10.2014 bude omezen provoz výtahů v 0. a 1. patře. Výtahy je třeba zavřít a utěsnit, aby se do nich při vybourávání staré dlažby nedostal prach a nedošlo k jejich poškození. Budeme se snažit, aby vždy byl možný provoz v jednom ze dvou přízemních pater, ale je možné, že dojde i ke krátkodobému omezení v obou patrech a výtah bude jezdit až z 2.patra.

Zde se můžete seznámit podrobně s rozsahem prací, průběhem výběrového řízení a rovněž s vizuální podobou, kterou vstupní prostory získají:

Renovace vstupů 2014 – 2015

V Praze dne 19. 10. 2014

Mgr. Marek Ouředník
Místopředseda Výboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..