HLASOVÁNÍ O UMÍSTĚNÍ STOŽÁRU INTERNETOVÉHO VYSÍLAČE NA STŘEŠE DOMU

Vážení členové společenství,

dovolujeme si Vám předložit nabídku, se kterou Výbor oslovila obchodní společnost AIRWAYNET, a. s. (www.airwaynet.cz/). Nabídka se týká pronájmu prostoru stěny strojovny výtahů na střeše našeho domu. Zde by měl být umístěn příhradový stožár, na němž budou umístěny antény pro vysílání internetového signálu.

Celková hmotnost antén bude do 100 kg a jejich plocha 2 m2. Pokud budete s nabídkou souhlasit, realizace se připraví na jaře 2015.

Společenství by každý rok za tento pronájem získalo částku ve výši 30.000 Kč. Toto považujeme za nezanedbatelný příjem do rozpočtu společenství, díky němuž budeme moci uhradit např. půlroční servis obou výtahů v domě.

Hlasování probíhá metodou per rollam. Do Vašich poštovních schránek budou vhozeny hlasovací lístky a dále též grafická vizualizace příhradového stožáru. Hlasování probíhá od 19. prosince 2014 do 19. ledna 2015 (lhůtu pro hlasování jsme prodloužili z důvodů vánočních svátků). Vzhledem k dokončující se rekonstrukci odevzdávejte hlasovací lístek po novém roce do schránky společenství, či kdykoliv do schránky č. 82. Zvolte, prosím, zdali s umístěním stožáru souhlasíte či nikoliv.

Informace o hlasování se objeví též na informační desce v přízemí, jakmile bude obnovena (i proto je hlasovací lhůta prodloužena). Po ukončení hlasování budete s výsledkem seznámeni obvyklým způsobem.

Pokud jde o přístup techniků na střechu, tento bude pod kontrolou výboru tak, aby se v domě nepohybovali cizí lidé.

S případnými dotazy se, prosím, obracejte na místopředsedu Výboru Mgr. Marka Ouředníka, 722 791 591, marek.ourednik@centrum.cz

Zde Vám předkládáme hlasovací lístek, návrh nájemní smlouvy a grafickou vizualizaci:

Hlasovací lístek

Nájemní smlouva

Grafická vizualizace stožáru

V Praze dne 16. prosince 2014

Mgr. Marek Ouředník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..